Division 4 Side. Section 8.

7 TH. OCTOBER. BERWICK 6..HOME

Loss H/P 2-65 to Ber 16-80

LOU SOLIGO

VAL SIMPSON GARRY PERRIN VINCE KOVACIC

JANICE COLLINS

DAVE CLARKE HELEN LAMBERT STUART TOKLEY

CRAIG RICHARDS

ROB WOFF TONI SUTTON BRIAN DIAPER

GAVIN WILSON

RON BEVERLY DENISE EASTICK RAY WOOD

21 - 18

13 - 21 14 - 22 17 - 19

14 TH. OCTOBER. CHELTHENHAM 3..AWAY

Loss H/P 2-60 to Chelt 16-92

LOU SOLIGO

VAL MOORE VAL SIMPSON JIM WESTWELL

JANICE COLLINS

DAVE CLARKE HELEN LAMBERT MARION BATTAGLIA

CRAIG RICHARDS

IAN KITT TONI SUTTON STUART TOKLEY

GAVIN WILSON

RON BEVERLY DENISE EASTICK RAY WOOD

11 - 28

15 - 26  17 - 23 17 - 15

21 ST. OCTOBER. NOBLE PARK 2..HOME

 

     

 

     

 

     

 

     

 

     

28 TH. OCTOBER. HAMPTON 3..AWAY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 TH. NOVEMBER. CRANBOURNE RSL 2..AWAY

 

     

 

     

 

     

 

     

 

     

11 TH. NOVEMBER. CARDINIA WATERS 1..HOME

 

     

 

     

 

     

 

     

 

     

25 TH. NOVEMBER. MULGRAVE CC 7..AWAY

 

     

 

     

 

     

 

     

 

     

2 ND. DECEMBER. PAKENHAM 3..HOME

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9 TH. DECEMBER. EDITHVALE 3..AWAY

 

     

 

     

 

     

 

     

 

     

16 TH. DECEMBER. BERWICK 6..AWAY

 

     

 

     

 

     

 

     

 

     

2018----13 TH. JANUARY. CHELTHENHAM 3..HOME

 

     

 

     

 

     

 

     

 

     

20 TH. JANUARY. NOBLE PARK 2..AWAY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27 TH. JANUARY. HAMPTON..HOME

 

     

 

     

 

     

 

     

 

     

3 RD. FEBRUARY. CRANBOURNE RSL 2..HOME

 

     

 

     

 

     

 

     

 

     

10 TH. FEBRUARY. CARDINIA WATERS 1..AWAY

 

     

 

     

 

     

 

     

 

     

17 TH. FEBRUARY. MULGRAVE CC 7..HOME

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24 TH. FEBRUARY. PAKENHAM 3..AWAY

 

     

 

     

 

     

 

     

 

     

3 RD. MARCH. EDITHVALE 3..HOME

 

     

 

     

 

     

 

     

 

     

SEMI-FINAL

 

     

 

     

 

     

 

     

 

     

FINAL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pennant Draw. 2017/18

Date

Team

Where

Melways

Oct 7

BERWICK 6

Home

 

Oct 14

CHELTENHAM 3

Away

86 K1

Oct 21

NOBLE PARK 2

Home

 

Oct 28

HAMPTON 3

Away

76 J6

Nov 4

CRANBOURNE RSL 2

Away

134 A7

Nov 11

CARDINIA WATERS 1

Home

 

Nov 25

MULGRAVE CC 7

Away

80 H1

Dec 2

PAKENHAM 3

Home

 

Dec 9

EDITHVALE 3

Away

93 C8

Dec 16

BERWICK 6

Away

111 G6

Jan 13

CHELTENHAM 3

Home

 

Jan 20

NOBLE PARK 2

Away

89 D5

Jan 27

HAMPTON 3

Home

 

Feb 3

CRANBOURNE RSL 2

Home

 

Feb 10

CARDINIA WATERS 1

Away

317 H9

Feb 17

MULGRAVE CC 7

Home

 

Feb 24

PAKENHAM 3

Away

317 D7

Mar 3

EDITHVALE 3

Home